CRCW201061K9FKEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW201061K9FKEF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW201061K9FKEF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 61.9K OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: CRCW201061K9FKEF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW201061K9FKEF
Številka dela CRCW201061K9FKEF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 61.9K OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1598345 pcs Podatkovni list CRCW201061K9FKEF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 61.9 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 541-61.9KACCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 61.9 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW2010619KFKEF
CRCW2010619KFKEF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 619K OHM 1% 3/4W 2010
Na zalogi: 1992525 pcs
Prenesi: CRCW2010619KFKEF.pdf
RFQ
CRCW201061K9FKEFHP
CRCW201061K9FKEFHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 61.9K OHM 1% 1W 2010