CRCW20106R19FKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20106R19FKEFHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW20106R19FKEFHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 6.19 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: CRCW20106R19FKEFHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW20106R19FKEFHP
Številka dela CRCW20106R19FKEFHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 6.19 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 384941 pcs Podatkovni list CRCW20106R19FKEFHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 6.19 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 6.19 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film