CRCW2010820RJNTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010820RJNTF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2010820RJNTF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 820 OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: CRCW2010820RJNTF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2010820RJNTF
Številka dela CRCW2010820RJNTF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 820 OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 909240 pcs Podatkovni list CRCW2010820RJNTF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 820 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CRCW2010 200 820R 5% R02
CRCW2010821JR02
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 820 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film