CRCW20108K06FKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20108K06FKEFHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW20108K06FKEFHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 8.06K OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: CRCW20108K06FKEFHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW20108K06FKEFHP
Številka dela CRCW20108K06FKEFHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 8.06K OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 389336 pcs Podatkovni list CRCW20108K06FKEFHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 8.06 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 8.06 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW201088K7FKEFHP
CRCW201088K7FKEFHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 88.7K OHM 1% 1W 2010
Na zalogi: 395197 pcs
Prenesi: CRCW201088K7FKEFHP.pdf
RFQ
CRCW20108K20JNEF
CRCW20108K20JNEF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 8.2K OHM 5% 3/4W 2010
Na zalogi: 2050548 pcs
Prenesi: CRCW20108K20JNEF.pdf
RFQ
CRCW20108K06FKEF
CRCW20108K06FKEF
Opis: RES SMD 8.06K OHM 1% 3/4W 2010