CRCW251212R1FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251212R1FKEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW251212R1FKEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 12.1 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW251212R1FKEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW251212R1FKEG
Številka dela CRCW251212R1FKEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 12.1 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1587332 pcs Podatkovni list CRCW251212R1FKEG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 12.1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 541-12.1AFTR
CRCW2512 100 12R1 1% E67 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 12.1 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW251212R4FKEG
CRCW251212R4FKEG
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 12.4 OHM 1% 1W 2512
Na zalogi: 1547670 pcs
Prenesi: CRCW251212R4FKEG.pdf
RFQ
CRCW251212R1FKTG
CRCW251212R1FKTG
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 12.1 OHM 1% 1W 2512
Na zalogi: 526798 pcs
Prenesi: CRCW251212R1FKTG.pdf
RFQ
CRCW251212R1FKEGHP
CRCW251212R1FKEGHP
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 12.1 OHM 1% 1.5W 2512