CRCW251216K0JNEGHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251216K0JNEGHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW251216K0JNEGHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 16K OHM 5% 1.5W 2512
Podatkovni listi: CRCW251216K0JNEGHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW251216K0JNEGHP
Številka dela CRCW251216K0JNEGHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 16K OHM 5% 1.5W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 297025 pcs Podatkovni list CRCW251216K0JNEGHP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 16 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 16 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW2512169RFKEH
CRCW2512169RFKEH
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 169 OHM 1% 1W 2512
Na zalogi: 325845 pcs
Prenesi: CRCW2512169RFKEH.pdf
RFQ
CRCW251216K0JNEG
CRCW251216K0JNEG
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 16K OHM 5% 1W 2512