CRCW251224R0JNEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251224R0JNEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW251224R0JNEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 24 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW251224R0JNEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW251224R0JNEG
Številka dela CRCW251224R0JNEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 24 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1140834 pcs Podatkovni list CRCW251224R0JNEG.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 24 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 541-24XCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 24 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film