CRCW2512270KFKEGHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2512270KFKEGHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2512270KFKEGHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 270K OHM 1% 1.5W 2512
Podatkovni listi: CRCW2512270KFKEGHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2512270KFKEGHP
Številka dela CRCW2512270KFKEGHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 270K OHM 1% 1.5W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226265 pcs Podatkovni list CRCW2512270KFKEGHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 270 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 541-270KRCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 270 kOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film