CRCW2512294RFKEGHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2512294RFKEGHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2512294RFKEGHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 294 OHM 1% 1.5W 2512
Podatkovni listi: CRCW2512294RFKEGHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2512294RFKEGHP
Številka dela CRCW2512294RFKEGHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 294 OHM 1% 1.5W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260922 pcs Podatkovni list CRCW2512294RFKEGHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 294 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 541-294RTR
CRCW2512294RFKEGHP-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 294 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW251229K4FKEGHP
CRCW251229K4FKEGHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 29.4K OHM 1% 1.5W 2512
Na zalogi: 270989 pcs
Prenesi: CRCW251229K4FKEGHP.pdf
RFQ
CRCW2512294RFKEG
CRCW2512294RFKEG
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 294 OHM 1% 1W 2512