CRCW251230K1FKEGHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251230K1FKEGHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW251230K1FKEGHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 30.1K OHM 1% 1.5W 2512
Podatkovni listi: CRCW251230K1FKEGHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW251230K1FKEGHP
Številka dela CRCW251230K1FKEGHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 30.1K OHM 1% 1.5W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 223104 pcs Podatkovni list CRCW251230K1FKEGHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 30.1 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 30.1 kOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW251230K1FKEG
CRCW251230K1FKEG
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 30.1K OHM 1% 1W 2512