CRCW2512390RJNEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2512390RJNEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2512390RJNEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 390 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW2512390RJNEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2512390RJNEG
Številka dela CRCW2512390RJNEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 390 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1530412 pcs Podatkovni list CRCW2512390RJNEG.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 390 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 541-390XTR
CRCW2512 200 390R 5% E67 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 390 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW2512390RJNEGHP
CRCW2512390RJNEGHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 390 OHM 5% 1.5W 2512