CRCW2512392RFKEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2512392RFKEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2512392RFKEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 392 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW2512392RFKEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2512392RFKEG
Številka dela CRCW2512392RFKEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 392 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1516839 pcs Podatkovni list CRCW2512392RFKEG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 392 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 541-392AFTR
CRCW2512 100 392R 1% E67 E3
CRCW2512392RFKEG-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 392 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film