CRCW251239R0FKEGHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251239R0FKEGHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW251239R0FKEGHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 39 OHM 1% 1.5W 2512
Podatkovni listi: CRCW251239R0FKEGHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW251239R0FKEGHP
Številka dela CRCW251239R0FKEGHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 39 OHM 1% 1.5W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 266415 pcs Podatkovni list CRCW251239R0FKEGHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 39 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 541-39.0RTR
CRCW251239R0FKEGHP-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 39 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film