CRCW25123M90JNEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25123M90JNEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW25123M90JNEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 3.9M OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW25123M90JNEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW25123M90JNEG
Številka dela CRCW25123M90JNEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 3.9M OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1453832 pcs Podatkovni list CRCW25123M90JNEG.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 3.9 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CRCW2512 200 3M9 5% E67 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 3.9 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film