CRCW2512499KFKTH
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2512499KFKTH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2512499KFKTH
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 499K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW2512499KFKTH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2512499KFKTH
Številka dela CRCW2512499KFKTH Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 499K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 470773 pcs Podatkovni list CRCW2512499KFKTH.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 499 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 499 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film