CRCW25124M30JNTG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25124M30JNTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW25124M30JNTG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.3M OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW25124M30JNTG.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW25124M30JNTG
Številka dela CRCW25124M30JNTG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 4.3M OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 865044 pcs Podatkovni list CRCW25124M30JNTG.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 4.3 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 4.3 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film