CRCW25125R62FNTG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25125R62FNTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW25125R62FNTG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 5.62 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRCW25125R62FNTG.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW25125R62FNTG
Številka dela CRCW25125R62FNTG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 5.62 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 536041 pcs Podatkovni list CRCW25125R62FNTG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Odpornost 5.62 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CRCW2512 200 5R62 1% R67
CRCW25125R62FR67
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 5.62 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film