CSC04A03150KGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC04A03150KGPA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSC04A03150KGPA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 150K OHM 4SIP
Podatkovni listi: CSC04A03150KGPA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSC04A03150KGPA
Številka dela CSC04A03150KGPA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 2 RES 150K OHM 4SIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 91069 pcs Podatkovni list CSC04A03150KGPA.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 4-SIP Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.098" W (9.91mm x 2.49mm)
Serija CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 150k
Moč na element 300mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm) natančen opis 150k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 4-SIP