CSC04A03560RGEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC04A03560RGEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSC04A03560RGEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 560 OHM 4SIP
Podatkovni listi: CSC04A03560RGEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSC04A03560RGEK
Številka dela CSC04A03560RGEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 2 RES 560 OHM 4SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129174 pcs Podatkovni list CSC04A03560RGEK.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 4-SIP Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.098" W (9.91mm x 2.49mm)
Serija CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 560
Moč na element 300mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SIP Druga imena CSC560A
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 2
Število zatičev 4 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm)
natančen opis 560 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 4-SIP Vrsta tokokroga Isolated