CW0011K500JE70HS
Dale / VishayDale / Vishay
CW0011K500JE70HS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW0011K500JE70HS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.5K OHM 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW0011K500JE70HS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW0011K500JE70HS
Številka dela CW0011K500JE70HS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.5K OHM 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137740 pcs Podatkovni list CW0011K500JE70HS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija CW Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 1.5 kOhms ±5% Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound