CW0015R100JE12HS
Dale / VishayDale / Vishay
CW0015R100JE12HS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW0015R100JE12HS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.1 OHM 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW0015R100JE12HS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW0015R100JE12HS
Številka dela CW0015R100JE12HS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.1 OHM 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76527 pcs Podatkovni list CW0015R100JE12HS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija CW Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 5.1 Ohms ±5% Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound