CW00513R00JE73HS
Dale / VishayDale / Vishay
CW00513R00JE73HS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW00513R00JE73HS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 13 OHM 6.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW00513R00JE73HS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW00513R00JE73HS
Številka dela CW00513R00JE73HS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 13 OHM 6.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136990 pcs Podatkovni list CW00513R00JE73HS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija CW Odpornost 13 Ohms
Moč (Watts) 6.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 13 Ohms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound