CW010100K0JE12
Dale / VishayDale / Vishay
CW010100K0JE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW010100K0JE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100K OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW010100K0JE12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW010100K0JE12
Številka dela CW010100K0JE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100K OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88419 pcs Podatkovni list CW010100K0JE12.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 541-4309
CW010100K0JE12-ND
delovna temperatura -65°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 100 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW010100K0JE12HS
CW010100K0JE12HS
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 100K OHM 13W 5% AXIAL
Na zalogi: 64540 pcs
Prenesi: CW010100K0JE12HS.pdf
RFQ
CW010100K0JR69
CW010100K0JR69
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 75574 pcs
Prenesi: CW010100K0JR69.pdf
RFQ
CW010100K0JE123
CW010100K0JE123