CW01015R60JE73
Dale / VishayDale / Vishay
CW01015R60JE73 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW01015R60JE73
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 15.6 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW01015R60JE73.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW01015R60JE73
Številka dela CW01015R60JE73 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 15.6 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100838 pcs Podatkovni list CW01015R60JE73.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 15.6 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 15.6 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound