CW010160R0JE733
Dale / VishayDale / Vishay
CW010160R0JE733 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW010160R0JE733
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 160 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW010160R0JE733.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW010160R0JE733
Številka dela CW010160R0JE733 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 160 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74418 pcs Podatkovni list CW010160R0JE733.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 160 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 160 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound