CW01016K00JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW01016K00JS73 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW01016K00JS73
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 16K OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW01016K00JS73.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW01016K00JS73
Številka dela CW01016K00JS73 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 16K OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 59288 pcs Podatkovni list CW01016K00JS73.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 16 kOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 16 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound