CW0101K470KE123
Dale / VishayDale / Vishay
CW0101K470KE123 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW0101K470KE123
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.47K OHM 13W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CW0101K470KE123.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW0101K470KE123
Številka dela CW0101K470KE123 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.47K OHM 13W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70937 pcs Podatkovni list CW0101K470KE123.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 1.47 kOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 1.47 kOhms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound