CW0101K600JB12
Dale / VishayDale / Vishay
CW0101K600JB12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW0101K600JB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.6K OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW0101K600JB12.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW0101K600JB12
Številka dela CW0101K600JB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.6K OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 96276 pcs Podatkovni list CW0101K600JB12.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 1.6 kOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 1.6 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound