CW0101R000JK69
Dale / VishayDale / Vishay
CW0101R000JK69 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW0101R000JK69
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW0101R000JK69.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW0101R000JK69
Številka dela CW0101R000JK69 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71937 pcs Podatkovni list CW0101R000JK69.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound