CW010220R0JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW010220R0JS73 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW010220R0JS73
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 220 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW010220R0JS73.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW010220R0JS73
Številka dela CW010220R0JS73 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 220 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 90805 pcs Podatkovni list CW010220R0JS73.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 220 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CWE-220TR
delovna temperatura -65°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 220 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound