CW010225R0KE12
Dale / VishayDale / Vishay
CW010225R0KE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW010225R0KE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 225 OHM 13W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CW010225R0KE12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CW010225R0KE12
Številka dela CW010225R0KE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 225 OHM 13W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78422 pcs Podatkovni list CW010225R0KE12.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 225 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 225 Ohms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound