CW0102K200KE123
Dale / VishayDale / Vishay
CW0102K200KE123 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW0102K200KE123
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.2K OHM 13W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CW0102K200KE123.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW0102K200KE123
Številka dela CW0102K200KE123 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.2K OHM 13W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63696 pcs Podatkovni list CW0102K200KE123.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 2.2 kOhms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW0102K250JE123
CW0102K250JE123
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 2.25K OHM 13W 5% AXIAL
Na zalogi: 55771 pcs
Prenesi: CW0102K250JE123.pdf
RFQ
CW0102K200JE733
CW0102K200JE733
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 2.2K OHM 13W 5% AXIAL
Na zalogi: 73630 pcs
Prenesi: CW0102K200JE733.pdf
RFQ
CW0102K200KE12
CW0102K200KE12
Opis: RES 2.2K OHM 13W 10% AXIAL