CW0102K800KE12
Dale / VishayDale / Vishay
CW0102K800KE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW0102K800KE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.8K OHM 13W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CW0102K800KE12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CW0102K800KE12
Številka dela CW0102K800KE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.8K OHM 13W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65764 pcs Podatkovni list CW0102K800KE12.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 2.8 kOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 2.8 kOhms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW0102K800KE733
CW0102K800KE733
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 2.8K OHM 13W 10% AXIAL
Na zalogi: 74422 pcs
Prenesi: CW0102K800KE733.pdf
RFQ
CW0102K800JE73
CW0102K800JE73
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 2.8K OHM 13W 5% AXIAL
Na zalogi: 99783 pcs
Prenesi: CW0102K800JE73.pdf
RFQ
CW0102K800KE123
CW0102K800KE123