CW01031R60KE12
Dale / VishayDale / Vishay
CW01031R60KE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW01031R60KE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 31.6 OHM 13W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CW01031R60KE12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW01031R60KE12
Številka dela CW01031R60KE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 31.6 OHM 13W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74703 pcs Podatkovni list CW01031R60KE12.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 31.6 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 31.6 Ohms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW01031R00KE73
CW01031R00KE73
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 31 OHM 13W 10% AXIAL
Na zalogi: 114504 pcs
Prenesi: CW01031R00KE73.pdf
RFQ
CW01031R60KE73
CW01031R60KE73
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 31.6 OHM 13W 10% AXIAL
Na zalogi: 116239 pcs
Prenesi: CW01031R60KE73.pdf
RFQ
CW01031R60KE123
CW01031R60KE123