CW01043R00JE12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW01043R00JE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 43 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW01043R00JE12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW01043R00JE12
Številka dela CW01043R00JE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 43 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63509 pcs Podatkovni list CW01043R00JE12.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 43 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 43 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW01043K00KE123
CW01043K00KE123
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 43K OHM 13W 10% AXIAL
Na zalogi: 78507 pcs
Prenesi: CW01043K00KE123.pdf
RFQ
CW01043R00JE12HE
CW01043R00JE12HE
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 43 OHM 13W 5% AXIAL
Na zalogi: 85150 pcs
Prenesi: CW01043R00JE12HE.pdf
RFQ
CW01043R00JE73
CW01043R00JE73
Opis: RES 43 OHM 13W 5% AXIAL
Prenesi: CW01043R00JE73.pdf
CW01043R00JE12HS
CW01043R00JE12HS
Opis: RES 43 OHM 13W 5% AXIAL
Prenesi: CW01043R00JE12HS.pdf
CW01043R00JE733
CW01043R00JE733
Opis: RES 43 OHM 13W 5% AXIAL
Prenesi: CW01043R00JE733.pdf
CW01043K00JE733
CW01043K00JE733
Opis: RES 43K OHM 13W 5% AXIAL
Prenesi: CW01043K00JE733.pdf
CW01043R00JE123
CW01043R00JE123
Opis: RES 43 OHM 13W 5% AXIAL