CW01082R00JE12HS
Dale / VishayDale / Vishay
CW01082R00JE12HS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW01082R00JE12HS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 82 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW01082R00JE12HS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW01082R00JE12HS
Številka dela CW01082R00JE12HS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 82 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80175 pcs Podatkovni list CW01082R00JE12HS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 82 Ohms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 82 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW01082R00JE12
CW01082R00JE12
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 82 OHM 13W 5% AXIAL