CW010R1200JE12HS
Dale / VishayDale / Vishay
CW010R1200JE12HS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW010R1200JE12HS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.12 OHM 13W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW010R1200JE12HS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW010R1200JE12HS
Številka dela CW010R1200JE12HS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.12 OHM 13W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82342 pcs Podatkovni list CW010R1200JE12HS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Odpornost 120 mOhms
Moč (Watts) 13W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 120 mOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW010R1200JE73
CW010R1200JE73
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 0.12 OHM 13W 5% AXIAL
Na zalogi: 83926 pcs
Prenesi: CW010R1200JE73.pdf
RFQ
CW010R1200JE12
CW010R1200JE12
Proizvajalci: Dale / Vishay