CW02B25R00JE70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02B25R00JE70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW02B25R00JE70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 25 OHM 3.75W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW02B25R00JE70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CW02B25R00JE70
Številka dela CW02B25R00JE70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 25 OHM 3.75W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259636 pcs Podatkovni list CW02B25R00JE70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Serija CW Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 3.75W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 25 Ohms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound