CW02B470R0JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02B470R0JS70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW02B470R0JS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 470 OHM 3.75W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW02B470R0JS70.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CW02B470R0JS70
Številka dela CW02B470R0JS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 470 OHM 3.75W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 197765 pcs Podatkovni list CW02B470R0JS70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Serija CW Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 3.75W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CWC-470TR
delovna temperatura -65°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 470 Ohms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound