CW02B56R00JE70HE
Dale / VishayDale / Vishay
CW02B56R00JE70HE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW02B56R00JE70HE
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 56 OHM 3.75W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CW02B56R00JE70HE.pdf2.CW02B56R00JE70HE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CW02B56R00JE70HE
Številka dela CW02B56R00JE70HE Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 56 OHM 3.75W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183512 pcs Podatkovni list 1.CW02B56R00JE70HE.pdf2.CW02B56R00JE70HE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Serija CW Odpornost 56 Ohms
Moč (Watts) 3.75W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 56 Ohms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW02B5K000JS70
CW02B5K000JS70
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 5K OHM 3.75W 5% AXIAL
Na zalogi: 188432 pcs
Prenesi: CW02B5K000JS70.pdf
RFQ
CW02B56R00JE70
CW02B56R00JE70
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 56 OHM 3.75W 5% AXIAL