CW02B5R600JE70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02B5R600JE70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW02B5R600JE70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.6 OHM 3.75W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW02B5R600JE70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW02B5R600JE70
Številka dela CW02B5R600JE70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.6 OHM 3.75W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240299 pcs Podatkovni list CW02B5R600JE70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Serija CW Odpornost 5.6 Ohms
Moč (Watts) 3.75W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 5.6 Ohms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CW02B5R100JE70HE
CW02B5R100JE70HE
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 5.1 OHM 3.75W 5% AXIAL
Na zalogi: 156705 pcs
Prenesi: CW02B5R100JE70HE.pdf
RFQ
CW02B5R100JE12HS
CW02B5R100JE12HS
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 78103 pcs
Prenesi: CW02B5R100JE12HS.pdf
RFQ
CW02B5R600JE70HS
CW02B5R600JE70HS
Opis: RES 5.6 OHM 3.75W 5% AXIAL