CW02B91R00JE12HS
Dale / VishayDale / Vishay
CW02B91R00JE12HS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW02B91R00JE12HS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 91 OHM 3.75W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CW02B91R00JE12HS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW02B91R00JE12HS
Številka dela CW02B91R00JE12HS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 91 OHM 3.75W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73379 pcs Podatkovni list CW02B91R00JE12HS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Serija CW Odpornost 91 Ohms
Moč (Watts) 3.75W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 91 Ohms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound