D55342E07B50B0RWS
Dale / VishayDale / Vishay
D55342E07B50B0RWS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D55342E07B50B0RWS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 50K OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: D55342E07B50B0RWS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D55342E07B50B0RWS
Številka dela D55342E07B50B0RWS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 50K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 20777 pcs Podatkovni list D55342E07B50B0RWS.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Odpornost 50 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tray
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena D55342E07B50B0RWS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 50 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film