D55342K07B332DRTSV
Vishay DaleVishay Dale
D55342K07B332DRTSV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D55342K07B332DRTSV
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 332 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: D55342K07B332DRTSV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D55342K07B332DRTSV
Številka dela D55342K07B332DRTSV Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 332 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 19635 pcs Podatkovni list D55342K07B332DRTSV.pdf
Voltage Rating - AC R (0.01%) Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena D55342K07B332DRTSV-MIL delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Številka izdelka proizvajalca D55342K07B332DRTSV Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive FIFO's 2
Razširjen opis 332 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 332 OHM 1% 1/4W 1206 Premaz, tip ohišja Thin Film