EB42-S0E2540W
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EB42-S0E2540W
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka EB42-E25SGFW T02 E2
Podatkovni listi: EB42-S0E2540W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EB42-S0E2540W
Številka dela EB42-S0E2540W Proizvajalec Dale / Vishay
Opis EB42-E25SGFW T02 E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4912 pcs Podatkovni list EB42-S0E2540W.pdf
Prekinitev Solder Serija EB4
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 25
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Vrsta kontakta Cantilever Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Green (Dark Green) Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)