EBT156-10B2X
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EBT156-10B2X
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
Podatkovni listi: EBT156-10B2X.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
73 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EBT156-10B2X
Številka dela EBT156-10B2X Proizvajalec Dale / Vishay
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 19303 pcs Podatkovni list EBT156-10B2X.pdf
Prekinitev Solder Serija EBT156
Preberite Single Višina tona 0.156" (3.96mm)
Pakiranje Bulk Druga imena EBT156-10B2X T02
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 10 Število pozicij 20
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Spol Female
Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.140" (3.56mm) Dia Lastnosti -
Vrsta kontakta - Kontaktni material Copper Alloy
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Black Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)