EBT156-15C2X
pregled izdelka
Številka dela: EBT156-15C2X
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
Podatkovni listi: EBT156-15C2X.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
46 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EBT156-15C2X
Številka dela EBT156-15C2X Proizvajalec Dale / Vishay
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13816 pcs Podatkovni list EBT156-15C2X.pdf
Prekinitev Solder Serija EBT156
Preberite Single Višina tona 0.156" (3.96mm)
Pakiranje Bulk Druga imena EBT156-15C2X T02
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 15 Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Spol Female
Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.140" (3.56mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)