EBT156-22B2W
pregled izdelka
Številka dela: EBT156-22B2W
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
Podatkovni listi: EBT156-22B2W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
38 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EBT156-22B2W
Številka dela EBT156-22B2W Proizvajalec Dale / Vishay
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12301 pcs Podatkovni list EBT156-22B2W.pdf
Prekinitev Solder Serija EBT156
Preberite Single Višina tona 0.156" (3.96mm)
Pakiranje Bulk Druga imena EBT156-22B2W T02
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 22 Število pozicij 44
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)