HVW1\210M00MLB
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVW1\210M00MLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 20% 1W AXIAL
Podatkovni listi: HVW1\210M00MLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVW1\210M00MLB
Številka dela HVW1\210M00MLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 20% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 45041 pcs Podatkovni list HVW1\210M00MLB.pdf
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.545" L (3.94mm x 13.84mm)
Serija HVW Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 10 MOhms ±20% 1W Through Hole Resistor Axial High Voltage Carbon Film