IDCS2512ER6R8M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDCS2512ER6R8M
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.2A 65 MOHM SMD
Podatkovni listi: IDCS2512ER6R8M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDCS2512ER6R8M
Številka dela IDCS2512ER6R8M Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 6.8UH 1.2A 65 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96390 pcs Podatkovni list IDCS2512ER6R8M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija IDCS-2512
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 1.2A 65 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost -